De gemeente Den Haag organiseert de komende weken, samen met politie, brandweer en andere organisaties, zes gratis toegankelijke veiligheidsdagen op verschillende locaties in de stad.
Bezoekers kunnen kennismaken met organisaties die zich inzetten voor openbare orde en veiligheid in Den Haag en omgeving. Iedere Hagenaar is welkom, van jong tot oud. Men kan de hulpdiensten van dichtbij bekijken en er zijn ook er verschillende demonstraties en activiteiten.
Ontdek hoe de spuitwagen van de brandweer werkt en hoe u criminelen op internet herkent via het cyberlab van de politie. Of leer over de gevaren van illegale hennepkwekerijen in de hennepcontainer. Hoe herkent u iemand die werkt onder dwang? Via de escaperoom leert u mensenhandel te herkennen en ook wat u kunt doen.
Tekst gaat door onder foto.

Foto: Gemeente Den Haag.
De veiligheidsdagen zijn op de volgende data:
Zaterdag 29 augustus - Leidschenveen-Ypenburg
Zaterdag 5 september - Haagse Hout
Zondag 6 september - Escamp (Zuiderpark)
Woensdag 9 september - Segbroek
Zaterdag 26 september - Laak
Zaterdag 10 oktober - Escamp (Wateringse Veld)
Meer informatie over de exacte locaties en het programma per dag staan op Denhaag.nl.